EN CZ

+420 281 863 770

Konference

Konference uživatelů AVEVA 2003

Ve dnech 3. a 4. června 2003 se konal druhý ročník Setkání uživatelů produktů společnosti AVEVA. I letos jsme pro konferenci vybrali hotel Čertousy v Praze.

Měli jsme příležitost seznámit se podrobně s právě distribuovanou verzí VANTAGE PDMS 11.5 a dále například s produktem MDS umožňující tvorbu uložení nejen potrubních částí, ale i vzduchotechniky a kabelových lávek. Zástupce společnosti AVEVA Engineering IT přiblížil nový vývoj „PDMS budoucnosti“, kde se klade důraz především na podněty stávajících uživatelů.

Uživatelé využili možnosti prezentovat jejich zkušenosti i specifická firemní řešení v návaznosti na produkty AVEVA. Toto bylo zvláště významné, neboť se ukázalo, že stávající vývoj produktů AVEVA kráčí stejným směrem, zvláště pak produkt VNET zajišťující přístup ke všem projektovým informacím v rámci společnosti, ale i po internetu.

I letos měli účastníci příležitost si ověřit znalost základních faktů o společnosti AVEVA a jejích produktech. Vylosování správných odpovědí proběhlo ve středu 4. června.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
...