EN CZ

+420 281 863 770

Projektová řešení

Projektová řešení

AVEVA Everything3D™(AVEVA E3D™) technologicky vyspělý software pro 3D projektování. Nabízí špičkovou produktivitu, profesionální aplikace a kompatibilitu dat napříč všemi produkty AVEVA.

AVEVA Engineering™umožňuje profesním týmům inženýrů efektivně spolupracovat na zadání a správě podrobné databáze všech klíčových inženýrských položek definujících technologické projekty.

AVEVA Diagrams™strojně technologická schémata, stejně tak jako schémata vzduchotechniky a elektrického zapojení jsou klíčové dokumenty, které definují funkční návrh jakéhokoliv projektu. Jsou zásadní součástí projektových činností a během fází provozu a údržby se s nimi nadále pracuje.

AVEVA Instrumentation™osvědčený, na funkce bohatý software pro návrh měření a regulace, který umožňuje inženýrům ve vše-profesních či specializovaných organizacích navrhovat kompletní instalace. Nabízí efektivní projektování se standardizovanými prvky, automatické generování dokumentace a vše, co pro instalaci a uvedení do provozu potřebujete.

AVEVA Electrical™softwarová sada bohatá na funkce pro elektrotechniku a její návrh. Pokročilé grafické uživatelské rozhraní, použití standardizovaných katalogů, definovatelná pravidla pro vytváření dat a maximální flexibilita pracovních postupů činí z AVEVA Electrical nejlepší volbu pro projekty všech velikostí.

AVEVA Point Cloud ManagerSkenování skutečných stavů je stále jednodušší a dostupnější, stalo se jednoznačnou volbou pro reprezentaci vašeho projektu. LFM Server umožňuje uživatelům maximalizovat hodnotu informací z oblaků naskenovaných dat. Jedná se o pokročilé řešení pro přístup k předběžně zaregistrovaným naskenovaným datům a práci s nimi přímo v 3D CAD systémech. Snadno se používá a nabízí bezkonkurenční výkon a funkčnost.

AVEVA NET™výkonné webové řešení pro správu inženýrských informací. Shromažďuje informace z různých zdrojů a nezávisle na formátu dat. Uživatelé ve vaší firmě mohou bezpečně přistupovat, zobrazovat, ověřovat a spolupracovat na projektových datech. AVEVA NET automaticky extrahuje a udržuje vzájemné vztahy mezi objekty a dokumenty a zajišťuje účinnou navigaci v digitálním modelu a kompletní dokumentaci.

AVEVA Engage™kombinuje dech beroucí vizualizaci celého modelu pomocí Ultra-High Definition (UHD) s okamžitým, dotykově ovládaným přístupem ke kontextově filtrovaným informacím. Stanovuje novou úroveň spolupráce při rozhodování a technické podpoře v investičních projektech.

AVEVA ISM™jak kvalita, tak konzistence dat jsou nezbytné pro každý aplikační a obchodní proces, zejména proto, že jsou tyto procesy stále těsněji integrovány. AVEVA ISM™ (Information Standards Manager) racionalizuje stávající knihovny tříd a umožňuje konzistentní a kompatibilní informační standardy. Umožňuje efektivnější obchodní procesy bez nákladů a rizik spojených s nahrazováním četných jednotlivých autorských aplikací.

AVEVA LFM NetViewpřináší skutečný stav projektů do stolních počítačů a mobilních zařízení všech zúčastněných stran, což umožňuje bezpečnou spolupráci mezi více projektovými týmy a partnerskými společnostmi. LFM NetView je webová aplikace vhodná pro použití jak při vzniku inženýrských projektů, tak při jejich správě. Využívá sílu nejen laserového skenování a umožňuje zabezpečený přístup k unikátnímu 3D zobrazení jak skutečného stavu, tak vyprojektovaných dat.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace
...